Ochranné plavecké okuliare Flash, od renomovanej talianskej firmy Cressi, majú mierne zakrivené šošovky, ktoré zaručujú maximálnu viditeľnosť a ochranu pred slnečným žiarením, pretože obsahujú UW filter. Tvarovo a veľkosťou sú vhodné na rôzne typy tváre. Pohodlnosť a vynikajúce tesniace účinky zabezpečuje prúžok, ktorý lemuje okraj okuliarov. Veľkosť plaveckých okuliarov sa nastavuje pásikom, ktorý je vyrobený z antialergického silikónu.

Plavecké okuliare Cressi Cobra Large

Cobra Large sú ochranné plavecké okuliare s, ktoré využijete pri rekreačnom plávaní, alebo športových tréningoch.

Ochranné plavecké okuliare Cobra Large  sa vyznačujú veľkými zorníkmi s UW filtrom,  ochranou proti zahmlievaniu a proti poškrabaniu. Okuliare sa nápadne podobajú potápačským okuliarom, ale bez vrecka na nos. Sú určené na rekreačné plávanie, šnorchlovanie, športové tréningy, triatlon či hydrospeeding.

Detské okuliare na plávanie Cressi Hydra Small sú ideálne na všetky druhy vodných športov a hrania sa vo vode. Vyznačujú sa vynikajúcimi tesniacimi účinkami na tváry, UW filtrom, ochranou proti poškrabaniu. V Bikomponentnom rámiku sú vsadené vymeniteľné sklá s zvýšenou ochranou proti zahmlievaniu.

Plavecké okuliare Cressi Galileo

Cressi Galileo, sú dokonalo navrhnuté plavecké okuliare, ktoré po nasadení na tvár, nebudete chcieť dať dole.

Technicky dokonalo navrhnuté plavecké okuliare Galileo s plochými šošovkami, predstavujú historický obrat vo svojej kategórii. Dokonalo ploché šošovky sú vsadené do pevného rámu, rovnako ako pri potápačských okuliarov, čo zaručuje videnie bez skreslenia vo všetkých smeroch. Šošovky sú odolné proti poškriabaniu, nezahmlievajú sa a obsahujú UW filter. Plavecké okuliare Galileo má rýchly nastavovací systémom, ktorý umožňuje rýchlo a jednoducho nastaviť veľkosť popruhov. Takýto systém nájdeme iba u potápačských okuliarov Cressi.

Plavecké okuliare Nuoto sú jediné potápačské okuliare, ktoré, ktoré výborne priľnú na všetky typy tvári, pretože sú vyrobené z mäkkého termoplastického materiálu. Šošovky sú vyrobené z bezpečnostného materiálu, nezahmlievajú sa a obsahujú UW ochranu. Plavecké okuliare jednoducho a rýchlo nastavíte sponami, ktoré sa nachádzajú na bokoch popruhov.

Kvalitné okuliare pre plavcov za rozumnú cenu