Každý rok nás výrobca Cressi prekvapuje novinkami. Tento rok pre vás pripravili atraktívne a kvalitné okuliare na plávanie, ktoré vás oslovia nadčasovým dizajnom. Medzi najzaujímavejšie novinky patria:

plavecké okuliare Cressi Saturn Crystal ružová

Atraktívne plavecké okuliare Saturn Crystal v ružovo – bielej farbe s krištáľovo jasným silikónom.

Saturn Crystal sú veľmi atraktívne plavecké okuliare s kryštálovo priezračným silikónom. Šošovky s UW filtrom majú ochranu proti zahmlievaniu a proti poškrabaniu. Veľkosť plaveckých okuliarov sa reguluje nastaviteľnými prackami, ktoré sa nachádzajú na bočných stranách okuliarov.

Moderné plavecké okuliare Cressi Planet si zamilujete. Ponúkajú komfort pri nosení, nerozbitné sklá s UW filtrom, odolné proti poškriabaniu, či zahmlievaniu. Milimetrové nastavenie veľkosti umožňujú spony, ktoré sú podobné sponám pri potápačských okuliarov.

Plavecké okuliare Cressi Planet

Moderné plavecké okuliare Planet, fialovo – bielej farby. Mäkký silikón vám zaručí dokonalú priliehavosť a komfort pri nosení.

Plavecké okuliare Nuoto a Nuoto Junior pre veľkých aj malých. Sú vyrobené z termoplastického materiálu a ich anatomický tvar zaisťuje vynikajúcu dokonalú priľnavosť. Šošovky sú s UW filtrom a nezahmlievajú sa. Ideálne ich využijete na kúpanie a všetky vodné športy.

Historický obrat predstavujú plavecké okuliare Galileo. Ploche šošovky sú namontované na pevnom ráme, rovnako ako pri potápačských okuliarov, čo zaručuje dokonalé videnie bez skreslenia. Dokonalo rovné šošovky nemajú žiadne vedľajšie zakrivenie a tiež zabraňujú skresleniu po stranách šošoviek.

Plavecké okuliare Cressi Fast

Plavecké okuliare Fast s vymeniteľnými šošovkami za dioptrické.

Plavecké okuliare Bolt sú určené na plavecké súťaže. Nemajú tesnenie, pretože ich zvláštny tvar bol navrhnutý tak , aby sa zmestili priamo do očných jamôk. Minimálny presah šošoviek zaručuje výbornú viditeľnosť a nezabraňujú k vysokorýchlostnému výkonu.

Výrobca Cressi nezabudlo ani na tých, ktorý potrebujú dioptrie. Plavecké okuliare Fast sú pre nich ideálne, pretože sa šošovky dajú rýchlo a jednoducho vymeniť za dioptrické od -1.5 až -6.00 dioptrií.

Detské plavecké okuliare Cressi Flash Small Fit

Detské plavecké okuliare Flash Small Fit v ružovej farbe.

Medzi novinkami tohto roka patria aj plavecké okuliare pre deti. Medzi ne patria Skid Junior, ktoré sú najlepším výberom ak si neviete z ponuky vybrať. Ľahko sa nasadzujú na hlavičku 3 až 7 ročného dieťaťa. Pre túto vekovú kategóriu sú určené aj Crab Junior. Vyznačujú sa plochými šošovkami, ktoré umožňujú dokonalé videnie aj po stranách.

Poslednou novinkou spomedzi plaveckých okuliarov sú Flash Small Fit.  Sú charakterizované prítomnosťou elastických prvkov v štruktúre, ktoré zaručujú dokonalú prispôsobivosť k všetkým typom detských tvári. Šošovky sú mierne zaoblené a ponúkajú maximálnu viditeľnosť. Sú odolné proti poškriabaniu, nezahmlievajú sa a obsahujú UW filter.

Nové plavecké okuliare, čiapky, plutvy, rukavice a doplnky