Ak používate kontaktné šošovky, alebo dioptrické okuliare, aby ste videli jasne, je veľmi pravdepodobne, že aj pri plávaní budete potrebovať korigovať svoj zrak. Našťastie, dnes už existuje viacero výrobcov, ktorí majú v ponuke dioptrické plavecké okuliare. My sme pre vás vybrali dva modely s ktorými máme výborné skúsenosti.

Mad Wave Streamlinemenšie dioptrické okuliare od modernej plaveckej značky Mad Wave. Streamline sú k dispozícii v dvoch prevedeniach s modrými a zrkadlovými šošovkami a dioptriou v rozsahu od -1,0 až do -9,0. Vhodné na plávanie v bazéne, vďaka zrkadlovým šošovkám i na otvorených vodách. Silikónové tesnenie, i remienok sú pohodlné na nosenie, UV ochrana a ochranná vrstva pred zahmlievaním sa postarajú o vašu bezpečnosť a pohodlie.

AquaSphere Eagleväčšie plavecké okuliare s vymeniteľnými dioptriami vo veľkostiach od -1,5 do -6,0. Číre sklá sú vhodné na plávanie v bazéne a v príjemných svetelných podmienkach. Pohodlné okuliare, s ľahko nastaviteľným popruhom. Jednoduchý, príjemný dizajn a základné funkcie ako UV filter a ochranný film proti zahmlievaniu.

Upozorňujeme vás, že môže trvať niekoľko minút, než si vaše oči zvyknú na šošovky v plaveckých okuliaroch.

Ak máte problém s výberom dioptrických skiel, informujte sa u svojho optika. Ak potrebujete poradiť s výberom plaveckých okuliarov, sme tu pre vás.

plavecké okuliare, Bratislava, obchod Plutvy.sk

Tip: V našej ponuke nájdete aj potápačské masky s dioptrickými sklami.